HAKKIMDA

  • “Fotoğraf, geçmekte olan gerçek anın yakalanmasıdır.” – Jacques-Henri Lartigue (Fransız fotoğrafçı)
  • “Sadece kameranız ve siz varsınız. Fotoğrafınızdaki kısıtlamalar size bağlıdır; çünkü ne gördüğümüz kim olduğumuzdur.” – Ernst Haas (Avusturyalı fotoğrafçı ve yazar)
  • “Pek çok şey tek bir anlık keyif ve yaşam boyu utanç sebebidir; oysa fotoğraf tek bir anlık utanç ve yaşam boyu keyfi getirir.” - Tony Benn (İngiliz politikacı)
  • Fotoğraf çekmek, aklı, gözü ve yüreği aynı nişan çizgisi üstüne getirmektir. H.C.B.

Sözlerime başlamadan önce internette araştırarak bulduğum bazı özlü sözleri fotoğraf günlüğüme eklemek istedim.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.Boş zamanlarımda hobi olarak fotoğraf çekiyorum.Fotoğraf çekmek benim için bir hobi olmasına rağmen yine de elimden geldiğince özen göstermeye çalışıyorum.Son günlerde internette birçok fotoğraf sitesi mevcut ancak hiçbirinin tam anlamıyla bana birşey katmadığını gördüm.Dolayısıyla kendi web sayfam üzerinden çektiklerimi,kendi gözüm, aklım ve yüreğim ile gördüklerimi paylaşmak istedim.Sizler de yorumlarınızla yanımda olduğunuzu hissettirirseniz sevinirim.

Telif Hakları

Sitemdeki fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu bana (Bahar Kirman) aittir. Fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.Herhangi bir durumda lütfen benimle aşağıdaki e-posta yoluyla irtibata geçiniz.
bahar@baharkirman.com

IN ENGLISH

I graduated from Istanbul Ticaret University- Computer Engineering section.I'm taking photos as a hobby.I want to share my photos on my own website because I want to share my feelings my thoughts using my photos.If you leave a comment to my photos ,I will be glad. I want to feel that you are with me on this website and you're watching me.Thank you.

COPYRIGHT NOTICE

All photos on Bahar Kirman's website are copyrighted and may not be published, broadcast, rewritten or redistributed without permission. If you have any questions regarding copyright or use of the materials on this Web site, please contact with me (Bahar Kirman) by email and I will try to address your concerns.Email: bahar@baharkirman.com

İletişim-Contact

Bahar Kirman